jak jsem se potýkala s úchylem;)

31. srpna 2006 v 19:20 | naivka naivní |  stalo sa... možná =o)))
Rozhodla jsem se, že vám povím jednu příhodu. Pohodlně se usaďte…Ne fakt, sedněte si, bude to lepší….no tááák!! Dobře takže můžeme začít.
Že jsem momentálně sama, to je všeobecně známo. No a takhle jednou navečer mi píše jistý chlapec. No chlapec on je už spíš muž (jak se mi posléze snažil dokázat:)). Začalo to nevinně, prý jak se mám, co mě baví, jestli třeba náhodou nejsem zrovna sama. Odpověděla jsem popravdě, což byla chyba, ale to jsem nemohla vědět. No ale nepředbíhejme…. Takže poslal mi fotky a musím říct, že nevypadal až tak hrozně a co bylo hlavní, měl za sebou hory!!! Jakmile jsem přiznala, že hory miluju, jeho ego povyrostlo. A přesně v tu chvíli to začalo. "Tak to mám plus" povídal " co dostanu za tři plusy?" Tak a od té doby se začal náš hovor stáčet jistým směrem. Jako odměnu si totiž vybral vášnivý polibek. Brala jsem to celé s rezervou, jenže… Jenže pak se najednou zeptal, kdyže si pro ten polibek může přijet. Ani to jsem ještě nepovažovala za nic ohromujícího, ale potom navrhl něco, co jsem absolutně nečekala… oznámil mi, že pro odměnu si přijede večer. No a ve mně se probudilo skryté já a… souhlasila jsem. Toť pro začátek.
A dále. Přiblížila se dvacátá hodina a s ní i naše osudové setkání. Sešli jsme se na náměstí (kde nás mimochodem vidělo až příliš moc lidí), a přivítání bylo…řekněme odpovídající jeho povaze. Ano, byl to opravdu vááášnivý polibek!!! Fajn, řekla jsem si, na seznámení dobrý. Zašli jsme do efka na drink, jak to nazval a potom, vážení, mě pozval do auta, že ještě někam zajedem… Jako úplnej úchyl se nejevil, tak jsem šla. A v autě se začali dít věci. A co budeme dělat, ptám se. Odpověď zněla: "no…. Můžeme se líbat…. A nebo bych mohl líbat tvoje bradavky… a pak tě můžu odvést domů, abych věděl kde si tě mám příště vyzvednout."…!!!!! Byla jsem v šoku, ale naštěstí jsem zachovala klidnou hlavu a odpověděla: "No a nebo tě teď pošlu do háje a půjdu domu sama." Překvapeně zamrkal, podíval se na mě pohledem "takže dnes žádnej sex???" a suše polkl. Usmála jsem se a přikývla. No dál už to není tak zajímavý. Chvíli jsme si ještě povídali a já pak utekla k mamince.
Od té byl můj mobilní telefon 18 hodin mimo provoz a dva dny jsem na ICQ byla invisible (po dvou dnech mě cosi osvítilo, hodila jsem ho do "invisible listu" a je pokoj). Jinak to nešlo. Tímto jsme se dostali na konec mé příhody a jediné, co zůstalo nevyřčeno je varování. POZOR NA ÚCHYLÁKY Z ICQ, NE KAŽDÝ VTIP JE MYŠLEN JAKO VTIP!!! A taky: ROZHODNĚ SE S PODOBNÝMI INDIVIDUI NESTÝKEJTE A KDYŽ TAK ASPOŇ NE NA LIDUPRÁZDNÝCH MÍSTECH JAKO JSOU AUTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak a teď už si zas klidně můžete stoupnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 romanecka romanecka | 31. srpna 2006 v 20:12 | Reagovat

nooo ja myslim ze tohle je vseobecne znama vec ze si nesednes s cizim evidentne nadrzenymtypkem do auta, ale koukam ze martinka uz to poznala a ze se z toho pouci:)snad brzo dostane konecne rozum:)ale povidka to je fakt trefna a velmi jsem se bavila, doufam ze brzy pribyde dalsi podobna(myslim tim stejne humorna:)))

2 Zůza Zůza | 2. září 2006 v 12:55 | Reagovat

Holt Martii, tvoje honby za klukama končí většinou dost tragicky... asi to budeš muset zkusit jinak...;o)

3 Marti Marti | 2. září 2006 v 13:09 | Reagovat

Tsssss.... jen jsem dala na tvou radu... napsalas, " tak at prijede" no a jak to dopadlo. Ja porad tvrdim, ze nikoho nepotrebuju a vidis, vim proc

4 Zůza Zůza | 3. září 2006 v 10:46 | Reagovat

no joo jenže tys neřikala že je nějakej úchylnej...  jak říkam, přes icq to asi není ta pravá volba ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama