Pátek-Sobota-Pondělí-Středa :)

9. září 2006 v 15:38 |  stalo sa... možná =o)))
Je sobota, což znamená, že do historicky prvního konzertu yo-yo efectu zbývá jeden den a pár hodin!!! Yo-yo efect je samozřejmě kapela, kterou jsme asi před třemi týdny založili, neříkám, že nám to nějak závratně jde, ale snažíme se. A proč yo-yo efect? Přijďte na zkoušku a... pochopíte!! Ne, fakt, naše zkoušky probíhají stylem: jednou zvládnem za tři hodiny tři písničky a to kompletně a jindy neuděláme skoro nic, protože pánové odmítaj spolupracovat. Tolik ke kapele.
To, že je sobota, znamená taky to, že do odletu směr USA zbývá zhruba 68 hodin a to taky není zrovinka hodně!! Balim, shánim poslední nezbytně nutné věci, ale pořád nemám pocit, že bych mohla být klidná!!! Už ať odletíme a hlavně už žádný zařizování, nákupy, balení a podobně!!! Jediný, čeho se už nemusím bát, jsou lidovky. Včera večer celé Corale navštívili žamberecký penzion a celý repertoár jsme si před babičkama vyzkoušeli! A... dopadlo to dobře (teda až na rozdrcené podpatky, že Werčenko:)). Konzert poté pokračoval zkouškou Na kopečku s polejvákem, pivem, ci jiným pitivem v ruce. Snad jsme si konečně všechno ujasnili a ve středu úspěšně odletíme!! Zkouška skončila a mohla začít volná zábava, ale bohužel absolutní většina zdrhla, zůstalo jen asi 8 lidí, ale zase musim říct, že na pokročilou noční hodinu jsme to na stole i na podiu s holkama docela rozjeli ;), popili jsme s Hovorkou becherovku a zpívali jsme a tančili a bylo nám hezky! Když už jsme se vydali někteří domu a někteří k Mimrom:), vypadalo to, že zábava končí a půjde se pěkně do hajan, ALE.... Hovorka se rozhod, že si musí zahrát mariáš, takže se u Zůzy v kuchyni pánové společně se slivovicí pěkně usadili a další hodinu tam karbanili.
Na dobrou noc se nám potom David pokoušel vyprávět pohádku, ale zjistil, že nezná začátek ani konec =D!!! Aby jsme nepřišly se Zůzou zkrátka, povídal aspoň vtipy a tak jsme se před upadnutím do sladkého snění od srdce zasmály :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zůza Zůza | 11. září 2006 v 13:52 | Reagovat

no já se teda moc nesmála, vždycky jsem zaspala prostředek,takže jsem pak nepochopila pointu =o( Ale byla to bomba!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama