Říjen 2006

Šoky po návratu....

25. října 2006 v 20:28 stalo sa... možná =o)))
Noo tak jsem se rozhodla, že vám zase něco pěkného povím... Takže: po návratu z Ameriky toho na mě (a řekla bych, že i na ostatní členy Coralí) bylo dost. Upřímně řečeno, nemyslela jsem si, že naši milí profesoři nasadí tak pekelný tempo, ve skutečnosti jsme zameškali "pouze" deset dní, které se následně jevily jako půl století!!! Prvním šokem byl úkol na konverzaci v němčině - připravit si povídání o USA, fotky a podobně. Já vim, to nezní nijak hrůzně, ale dovedete si představit mluvení o anglicky mluvící zemi v němčině? Ke všemu po 14 dnech přemýšlení v angličtině, po 14 dnech neustálé anglické konverzace a pobytu v anglicky mluvících rodinách??? Šlo to... ale těžko!!!
Když už jsme se tím návratem nějak prokousali, přišel další šok! 7. listopadu přijedou Holanďani, což je samozřejmě celkem příjemná návštěva, ALE... Každoročně jsme pro ně měli s Coralema koncert, každoročně až dosud! Vzhledem k obrovskýmu počtu vysokoškolských studentů a pracujících členů našeho sboru bylo rozhodnuto, že letos nic takového nebude a aby naši milí hosté nepřišli zkrátka, koncert bude! Sice ne Coralový, ale bude... Yo-yo efectový :)!! Pan profesor Škarka nám zřejmě věří! Těší mě to, ale.... při představě půlhodinového koncertu s našimi třemi a půl písničkami se mi dělá poděkud nevolno!!! Času máme zoufale málo!!! Nezbývá než doufat... a věřit... a hlavně ZKOUŠET!!!! Držte nám pěsti... :)

Jsme zpět!!!!

2. října 2006 v 15:34 | z desetiny americká slečna |  stalo sa... možná =o)))
Jojo, 14 dní v Americe uteklo jako voda a téměř celé Corale jsou zase doma! Dnes nemám čas se rozepisovat, páč jsem toho ve škole zameškala víc, než jsem čekala, musim dopisovat sešity a učit se, učit se, učit se!!! Takže zatim jen krátce. Bylo tam krááááááááááásně (teda pokud nemluvim o počasí, to bylo řekněme střídavé:D), vyzpívali jsme se, prodali všechno možný a hlavně jsme si to všichni spolu UŽILI!!!!! Ale no tak, nemyslete hned na prasárničky, užili jsme si to zpívání,, žádný postelový scény se nekonaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D no nic jestli vás zajímá víc, počkejte si!