UŽ =oD

3. ledna 2007 v 19:54 | plnoletá |  stalo sa... možná =o)))
To máte tak... člověk se těší a těší a pořád si říká, že to bude skvělý a když to přijde, pocity jsou spíš smíšený a nadšení žádný... Ale dost mlžení, myslim teď osmnáctiny. Těšila jsem se, ale když to tak vemu, tak spíš oslavu, než ten věk. Nejdřív k mé Coctailové Hawaii Party =D... Problém byl nejdříve s místem, vymyslela jsem si to zhruba 6 týdnů předem, ale vzhledem k tomu, že mám narozeniny 29. prosince, bylo všechno až do Silvestra obsazený. Nakonec jsem to přesunula na 27. a světe div se, vyšlo to... a dokonce na Kunčicích, což byl úúplně první záměr.
Raduš (s mojí nepatrnou pomocí) dělala hawaiský věnce, já se Zůzou jsme nakradly pár míchátek na koktejly i s nápojovym lístkem a vůbec příprav bylo dost! A vyšlo to. Dokonce bych řekla, že líp, než jsem čekala. Užila jsem si to, nevim jak ostatní, ale já jo, z dárků jsem byla nadšená (komu by se taky nelibílo 18 růží, flétna, cdčka, drhlo, fešák =D a podobně, že :)), měla jsem tam všechny, který jsem tam mít chtěla a nikoho, kdo by tam být neměl... však víte jak to myslim... Jen kdyby stoly nebyly tak tvrdý! Jasný, dřevěnej stůl většinou bývá tvrdej, ale když na něm má člověk spát, začne přemýšlet, proč někdo nevymyslí poněkud pohodlnější nábytek použitelnej jak pro stolování, tak pro měkký spánek ;) No nic...
To byla první oslava, ale věřte tomu nebo ne, následovaly další tři a jedna je ještě přede mnou. Chápu, že to chce rodinka oslavit, ale tři dny za sebou? A hned po Vánocích (na Vánoce dlůhé noce :D)? Upřímně už mě to nebaví! Dárky jsou fajn a popít s rodinkou taky, ale když po první skleničce vína usínáte, neni to nic moc... S odstupem pár dní jsem ráda, že jsem to důkladně oslavila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zůza Zůza | 3. ledna 2007 v 21:16 | Reagovat

kecáááááš!!!!

2 Martii Martii | 7. ledna 2007 v 19:41 | Reagovat

To teda nekecáááááám:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama