Listopad 2007

Končíme

22. listopadu 2007 v 19:43 | Martii |  stalo sa... možná =o)))
...spíš já končím...a taky by tenhle článek měl být spíš v rubrice "stane se...určitě", ale ta bohužel neexistuje a pro dnešek ji teda váážně nemá smysl zakládat. Ale k věci...Po zralé úvaze jsem se rozhodla už svůj blog neaktualizovat...nikdy... Téměř nulová návštěvnost a nedostatek času mi nedává jinou možnost.
Všechna svoje díla si zas můžu psát pěkně do šuplíku, dopadne to totiž stejně. Příští Zahradu tím pádem bude muset napsat Werčenka sama.
Takže, milí přátelé, loučím se s vámi i s komentářema.A pokud byste si přece jen někdo chtěl počíst, zabruste do archivu, ono projít si staré články není vůbec špatný, pobavíte se a třeba vám to i něco přinese. A pokud byste náááhodou prahli psát komentáře, klííííďo je můžete připsat k těm starým článkům;)
páčko...Vaše milá krásná a okouzlující Martii :-*

Chumelííííí

12. listopadu 2007 v 18:27 stalo sa... možná =o)))
Jojo, já vím, že jste si toho už jistě taky všimli, ale mě to zkrátka nedalo a musela jsem to i napsat:))) no není to náááádherný, když se podíváte ven:) Krásně bílo, chumelí a když je k tomu ještě tma, tak je
to úplně nejlepšíííí. Dokonce i několik sjezdovek je už v provozu, což znamená jediné, že Martii nemyslí na nic jiného, než na svoje krááásné, skoro nové lyže!! Chudinky loni si skoro nevyjely, nebýt Slovenska ležely by na půdě a nic by si neužily...pravda, taky by se nepoškrábaly, ale tak to k tomu přece patří...A zima je taaaaak nádherná, když je bílá!!! To snad ani Jerba není lepší:))) i když....porovnávat se to asi nedá, léto je zas něco inačího... Už jsem řikala, že jsem děsně šťastná? A může za to vážně v podstatě jen ten sníh...v podstatě...(to je teď moje oblíbené slůvko, ale o tom napíšu, zas jindy...možná hned za chvíli). Tak se radujte jako já, všechno je pak jednodušší, když je člověku dobře a dokáže se radovat z maličkostí:), ne?